Генеральний директор компанії ВОЛЯ про інвестиції в Україну: «Не боятися і продовжувати!»

23.09.2014

Виступаючи на конференції PayTV in Ukraine-2014, генеральний директор компанії ВОЛЯ Джордж Жембері розповів, чому для України важливо зберегти темпи інвестування в платне телебачення.

Конференцію, яка проходила 16 вересня 2014 року в столиці в межах заходу Kiev Media Week, було присвячено саме цій насущній темі − «Збереження інвестицій в галузь − спосіб виправдання очікувань споживачів і каталізатор ринкового росту».

Нинішня ситуація в країні не сприяє збільшенню інвестицій, і очікування від їх результативності песимістичні, визнає Джордж Жембері. Але процес оновлення технологій і виробництва розважального контенту триває. У такій ситуації збереження на українському ринку темпів інвестицій гарантує попит на платні послуги з боку споживачів, які не бажають відставати від актуальних тенденцій розвитку інформаційних технологій. І, зрозуміло, нові вкладення сприяють зростанню надходжень до державного бюджету України.

− Я спілкувався з багатьма представниками бізнесу, не тільки українськими, а й іноземними. Всі вони розповідали, що збираються виводити капітал з України, закривати або скорочувати свій бізнес, зменшувати свою частку в ньому. Але ніхто не говорив, як у таких умовах й далі інвестувати. Звичайно, з точки зору ризик-менеджменту завжди легше пливти за течією. Однак як тоді зберегти ринок від руйнування? Вихід один − не боятися і продовжувати. Тому, незважаючи на негативні тенденції, наші інвестиції в 2014 році значно вищі, ніж в 2013-му, − зізнався Джордж Жембері.

Причину своєї впевненості він пояснює просто: «Ми забезпечуємо високу якість послуг за розумні гроші, використовуючи при цьому новітні технології. Шукаємо можливості заробляти на контенті, а не тільки на рекламі, платимо кіностудіям за ліцензійні продукти й демонструємо результати. І, найголовніше, ми усвідомлюємо, що наші інвестиції розраховані на довгострокову перспективу».

Не менш важливими умовами збереження й розвитку ринку платного телебачення в Україні є, на думку Жембері, цивілізований підхід до бізнесу, а також забезпечення рівних умов для всіх учасників ринку. На запитання, чому так важливе рівноправ’я різних компаній, він відповідає: «Тому що тільки в рівних умовах справжній лідер може показати, чим він вигідно відрізняється від інших».

Цього року інвестиції ВОЛІ спрямовуються в кілька масштабних проектів: у розвиток мереж у нових містах присутності компанії − Обухові, Путивлі, Українці; в модернізацію мереж у Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові та Харкові, на запуск нового інтернет-стандарту − EuroDOCSIS, п'яти власних ексклюзивних кіноканалів «ВОЛЯ Cine+», комбінованого пакета «ВОЛЯ Power Time».

Впевнившись, що навіть у несприятливій ситуації всі ці починання мають отримують гідну монетизацію, акціонери компанії, за словами Жембері, й не поспішають іти з України.

Прес-реліз
Завантажити, 315 КБ